Informatieavond Asterweg op 10 oktober


Posted on september 30th, by bestuur in Nieuws. Reacties uitgeschakeld voor Informatieavond Asterweg op 10 oktober

Informatieavond Asterweg op 10 oktober

De gemeente heeft een aannemer geselecteerd voor de werkzaamheden voor de herinrichting van de Asterweg. U bent van harte welkom op de inloopinformatiebijeenkomst van 10 oktober over deze werkzaamheden. Hier zal de aannemer zich ook voorstellen.

Tijd en locatie

Tijd: donderdag 10 oktober 2019, tussen 17.00 en 19.00 uur

Locatie: Informatiecentrum, Distelweg 90

Achtergrond

Dit najaar start de gemeente met de herinrichting van de Asterweg. Via persoonlijke gesprekken, de informatiepagina over het project en een eerdere bijeenkomst, zijn veel ondernemers al geïnformeerd. Ze nemen graag de gelegenheid om u nog eens te informeren over de aanpak en de planning van de werkzaamheden en wat deze voor u betekenen. U bent welkom om binnen te lopen tussen 17.00 en 19.00 uur op een moment dat u past.

U kunt de vorderingen ook volgen op de bouwapp

 

Reacties zijn gesloten.Actueel

World Cleanup Day, schoonmaken aan de IJoever
Nu met een serie foto’s (22 sep 2021)

...