Kom zingen Aan het IJ


Posted on juli 8th, by Wijkvereniging Overhoeks in Nieuws. Reacties uitgeschakeld voor Kom zingen Aan het IJ

Kom zingen Aan het IJ

Gemengd koor heeft ruimte voor nieuwe zangers (m/v)

Wij hebben een gevarieerd repertoire in drie tot vier stemmen en we zingen voor ons plezier, met een tikje ambitie. Ervaring is niet vereist. De repetities zijn elke maandagavond (uitgezonderd schoolvakanties) in Eye Filmmuseum aan het IJ. Het Overhoekskoor staat onder leiding van dirigente Hannah Muis. Meer informatie en aanmelden: bestuuroverhoekskoor@gmail.com of tel 06 42183441. 

Reacties zijn gesloten.Actueel

IJ-oever schoon!

Schoonmaak feest op zaterdag 19-09-2020 

World Cleanup Day

 

Programma

10.00 uur     Verzamelen op Overhoeks plein

Draaiorgel & diverse kraampjes

Inschrijven/checken en uitdelen van een snackje en arm bandje.

 

10.15              ...