Nieuws uit overleg


Posted on juni 16th, by Wijkvereniging Overhoeks in Nieuws. No Comments

Bestuursleden Marcel Oomen en Wouter Jansweijer nemen deel aan het periodieke overleg in de zogenaamde Begeleidingscommissie, die ten doel heeft om oplossingen te bespreken voor logistieke en andere problemen in de openbare ruimte. Deze commissie bestaat uit mensen van de gemeente, het stadsdeel, de gebiedsmanager, de gemeentelijk opdrachtgever, de politie en alle stakeholders en projectontwikkelaars op de Strip en rondom het Schegpark. Vanaf nu kunt u op de website van de wijkvereniging hun verslag en inbreng vinden.

Vrijdag 16 juni 2017

Geef je reactieActueel

Lenteborrel & afscheid van (mede)oprichter wijkvereniging Marcel Oomen

Zondag 22 april is er in het Atrium van ClinkNOORD, voor alle bewoners (jong en oud) van Overhoeks, een gezellige borrel. Een goede gelegenheid...

Uitnodiging 6e Algemene ledenvergadering

Het bestuur van Wijkvereniging Overhoeks nodigt de leden uit tot het bijwonen van de zesde jaarlijkse Algemene Ledenvergadering op zondag 22 april a.s.

Gerelateerd
Zondag 28 januari Nieuwjaarsborrel

Beste bewoners van Overhoeks

Op zondag 28 januari, 15:00 – 17:00, organiseert de Wijkvereniging Overhoeks haar nieuwjaarsborrel in de Tolhuistuin in de ruimte aan de...